یوزپلنگ ,ایرانی ,حفاظت ,سازمان ,ویزای ,مهارت ,یوزپلنگ ایرانی ,برای حامیان ,حامیان یوزپلنگ ,میلیون تومان ,حفاظت محیط ,حامیان یوزپلنگ ایرانی ,برا

در اواخر سال 60 با مشاهده یوزپلنگ در منطقه نای بندان، با انجام بررسی‌های لازم، حفاظت از گونه ارزشمند یوزپلنگ در دستور کار مسئولان و کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان قرار گرفت و سرانجام به مطرح شدن اولین فاز حفاظت بین المللی یوزپلنگ آسیایی در سال 1375 انجامید. سپس با پیگیری دفاتر امور حیات وحش سازمان و اداره کل مذکور در سال 1377 و با کمک سازمان های بین المللی "پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی و زیست بوم های مرتبط" با استفاده از کمک های مالی سازمان تسهیلات جهانی(GEF) و سازمان حفاظت محیط زیست در شهریور ماه سال 1380 تصویب گردید.

زیستگاه یوز در ایران دشتهای باز و پهناور و تپه ماهورهای وسیع استپی و بیابانی است. این مناطق با وجود بارندگی کم و محدود دارای پوشش گیاهی مناسبی است که در آن گونه هایی نظیر درمنه، گز، تاغ، قیچ، اسکنبیل، کاروان کش، ریش بز و اشنان مشاهده می شود. این پوشش زیستگاه مناسبی را برای جانورانی مانند آهو، جبیر، گوسفند وحشی و خرگوش که غذای اصلی یوز می باشند را فراهم می آورد. چنین زیستگاهی به یوز اجازه می دهد که به بهترین نحو از قابلیتهای فیزیولوژی و ریخت شناسی خود استفاده نماید.

یوزپلنگ ایرانی یکی از سرمایه‌های طبیعی ایران بوده که با دیگر گونه‌های یوزپلنگ در سایر نقاط جهان متفاوت است. طبق گزارشات مستند دریافت شده از نهادهای بین المللی معتبر، تنها ۵۰ الی ۶۰ قلاده از این گونه در ایران باقی مانده است.
چنانچه هر چه زودتر اقداماتی برای حفظ یوزپلنگ ایرانی نکنیم، نسل این جانور روبه انقراض رفته و به سرنوشت شیر ایرانی و ببر مازندران دچار خواهد شد.
توسط انجمن یوزپلنگ ایرانی پروژه محیط بان آب و پایش یوز در پناهگاه حیات وحش میاندشت به ارزش ۲۵ میلیون تومان طراحی شده است . بنابراین برای کمک به جلوگیری از انقراض نسل یوزپلنگ ایرانی و در راستای مسئولیت اجتماعی گروه حقوقی مهاجرت پلاس و با توجه به همکاری طولانی مدت این گروه با انجمن به عنوان نماینده آن انجمن در استرالیا، مصمم هستیم برای ۵۰ نفر اول از همفکرانی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند و حامی یوزپلنگ ایرانی هستند تنها با مبلغ شش میلیون تومان حق الوکاله نسبت به اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای کار یا مهارت اقدام نماییم.
متقاضیان محترمی که برای حمایت از یوزپلنگ ایرانی مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال را به حساب انجمن یوزپلنگ ایرانی واریز و یا از طریق وب سایت انجمن پرداخت کنند با ارایه رسید در هنگام عقد قرارداد از این تخفیف استثنایی بهره مند می‌شوند.
برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
ویزای کار یا مهارت برای حامیان یوزپلنگ ایرانی


منبع اصلی مطلب : مهاجرت پلاس
برچسب ها : یوزپلنگ ,ایرانی ,حفاظت ,سازمان ,ویزای ,مهارت ,یوزپلنگ ایرانی ,برای حامیان ,حامیان یوزپلنگ ,میلیون تومان ,حفاظت محیط ,حامیان یوزپلنگ ایرانی ,برا
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : ویزای کار یا مهارت استرالیا برای حامیان یوزپلنگ ایرانی